Jesteś tutaj: Strona główna > Zastosowanie

  Zastosowanie

  Kamień dekoracyjny to wszechstronny materiał chętnie wykorzystywany podczas aranżacji wnętrz, zarówno tych urządzanych w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Ogromnymi zaletami kamienia dekoracyjnego jest jego trwałość oraz bardzo wysoka odporność na wszelkie uszkodzenia. W tej kwestii nie można oczywiście pominąć jego walorów estetycznych. Z racji tego, że kamień dekoracyjny charakteryzuje się nieregularną powierzchnią, doskonale odbija promienie słoneczne, co gwarantuje ciekawe efekty wizualne.

  W pomieszczeniach fornir możemy stosować wszędzie tam, gdzie użycie grubej płyty z kamienia naturalnego jest trudne lub niemożliwe.

  Prezentowany przez nas DekoStone możemy traktować jako kamień na ścianę, meble, drzwi, blaty, parapety.

  Kamień dekoracyjny nadaje się także na oklejanie wszelkich łuków i kolumn. Sprawdza się na obudowie wanny półokrągłej a także w kabinie prysznicowej. Może być klejony na stare płytki ceramiczne.

  Kamień naturalny w postaci forniru jest doskonałym materiałem na pokrycie lekkich ścianek działowych w pomieszczeniach handlowych i biurach, a szczególnie tam, gdzie aranżacja jest często zmieniana, a więc w witrynach sklepowych i stoiskach targowych.

  DekoStone może być klejony na następujące powierzchnie:

      beton,
      ceramika,
      drewno,
      metal,
      sklejka,
      włókno szklane,
      płytki,
      płyty GK
      pomalowane powierzchnie,
      MDF,
      drzwi,
      szafki.

  Copyright © 2014 ArtPiksel