Jesteś tutaj: Strona główna > Zalety

  Zalety

  Lekki
  Waga 1 m2 DekoStone to tylko około 1,5 kg. Waga dowolnej płyty kamiennej jest kilkadziesiąt razy większa. Lekkość kamiennego forniru umożliwia jego montaż tam gdzie niemożliwe było zamontowanie płyty kamiennej.

  Łatwy w montażu
  DekoStone ze względu na swoją lekkość i elastyczność oraz łatwość cięcia i przyklejania nie wymaga od użytkownika specjalistycznych umiejętności kamieniarskich. Powoduje to ogromne oszczędności na kosztach i czasie montażu.

  Elastyczny
  Arkusze forniru kamiennego są elastyczne, warstwa kamienia nie kruszy się przy zginaniu w łuk wypukły lub wklęsły. Unikalna technologia produkcji pozwala zastosować DekoStone tam gdzie montowanie tradycyjnych płyt kamiennych zwykle jest niemożliwe, niepraktyczne lub zbyt kosztowne.

  Odporny na promienie UV
  Kolor warstwy kamiennej jest całkowicie odporny na działanie promieni UV.

  Bezpieczny
  Kamienny fornir spełnia unijne normy bezpieczeństwa i posiada atest higieniczny Państwowego Zakładu Higieny.

  Ekonomiczny
  Lekkość i prostota montażu kamiennego forniru pozwalają znacząco ograniczyć koszty związane z jego instalacją (transport, robocizna, czas).

  Wodoodporny
  Skład Kamiennego forniru (2% naturalny kamień, 98% włókno szklane i żywica epoksydowa) powoduje, że jest on całkowicie wodoodporny i stanowi doskonałą izolację przed wilgocią.

  Szerokie zastosowanie
  Unikalne cechy oraz naturalne piękno forniru otwierają zupełnie nowe możliwości dla architektów, projektantów i wykonawców.

  Szerokie zastosowanie

  Unikalne cechy oraz naturalne piękno DekoStone
  otwierają zupełnie nowe możliwości dla architektów, projektantów i wykonawców.


  Copyright © 2014 ArtPiksel